Obsah,JIVA JIRÁK výroba velkokuchyňského zařízení spol. s r.o. je česká rodinná výrobní firma a byla založena již v roce 1935. Od počátku existence firmy jsme v našem výrobním programu nabízeli řadu výrobků, které usnadňovaly práci v gastronomických provozech. Po restituci firmy v roce 1990 jsme ihned na tuto tradici navázali a každý rok rozšiřujeme náš výrobní program. Podle Vašich představ můžeme našimi nerezovými výrobky a zařízeními vybavit všechny kuchyně, přípravny jídel, školní i závodní jídelny, restaurace a další gastronomické provozy. Dále byl rozšířen výrobní program o dodávky nerezového vybavení nemocnic, městského mobiliáře, vybavení domů, zahradního nábytku, a v neposlední řadě nerezovými doplňky pro potřeby stavebního průmyslu. [nggallery id=23] Naše firma čítající několik desítek zkušených zaměstnanců a odborníků v oboru a pyšnící se stamilionovými obraty sídlí ve vlastních moderních výrobních halách ve Vestci u Prahy. Strojní vybavení je průběžně obnovováno v souladu s nejmodernějšími technologickými postupy a trendy v oblasti zpracování nerezu. Součástí naší firmy je také konstrukční oddělení, které zpracovává zakázky dle požadavků našich zákazníků? včetně zaměřování a poradenské činnosti. Samozřejmostí je montáž zakázek prováděné našimi odbornými pracovníky a případné zajištění dopravy zboží na místo realizace vlastním vozovým parkem.

Historie

Historie firmy sahá opravdu hodně hluboko. Dědeček dnešních majitelů se využil u firmy Kaliba. Tato firma byla v republice jedna z mála, která se zabývala vybavením kuchyňských provozů. Posléze Václav Jirák (nar. 1898) tuto firmu opustil a osamostatnil se. [nggallery id=22] V roce 1935 založil vlastní firmu a orientoval se na výrobu cukrářských pecí a plechových či smaltovaných kamen. To byl produkt, který nesměl chybět v žádné domácnosti. Václav Jirák záhy přivedl do firmy svého syna a dílnu vyměnili za menší výrobní halu. Netrvalo dlouho, zemi ovládla válka a pár let po jejím ukončení přišlo znárodnění. Čtyřicet let zde pak hospodařila firma Komex, která byla statním podnikem. Po revoluci v roce 1989 přišla možnost navrácení majetku původním majitelům, čehož rodina využila a Ladislav Jirák se svými syny převzal firmu do soukromého vlastnictví. Dnes již čtvrtá generace rodiny Jiráků vyrábí nerezové zařízení pro různá odvětví. Výrobky firmy dnes zdobí nejen prostory bank, hotelů, restaurací, nemocnic, ale třeba zázemí letiště, nebo i vybavení věznic.

Projekty

Inovace modulové konstrukce ve společnosti JIVA-Jirák výroba velkokuchyňského zařízení, spol. s r.o. Předmětem projektu je komplexní změna technologie výroby, změna konstrukčního řešení (pomocí speciálních spojů - zámkováním) velké části portfolia výrobků firmy a zavedení těchto inovovaných výrobků na trh. logo

O nás

JIVA JIRÁK výroba velkokuchyňského zařízení spol. s r.o. je česká rodinná výrobní firma a byla založena již v roce 1935. Od počátku existence firmy jsme v našem výrobním programu nabízeli řadu výrobků, které usnadňovaly práci v gastronomických provozech. Po restituci firmy v roce 1990 jsme ihned na tuto tradici navázali a každý rok rozšiřujeme náš výrobní program. Podle Vašich představ můžeme našimi nerezovými výrobky a zařízeními vybavit všechny kuchyně, přípravny jídel, školní i závodní jídelny, restaurace a další gastronomické provozy. Dále byl rozšířen výrobní program o dodávky nerezového vybavení nemocnic, městského mobiliáře, vybavení domů, zahradního nábytku, a v neposlední řadě nerezovými doplňky pro potřeby stavebního průmyslu.

Naše firma čítající několik desítek zkušených zaměstnanců a odborníků v oboru a pyšnící se stamilionovými obraty sídlí ve vlastních moderních výrobních halách ve Vestci u Prahy. Strojní vybavení je průběžně obnovováno v souladu s nejmodernějšími technologickými postupy a trendy v oblasti zpracování nerezu. Součástí naší firmy je také konstrukční oddělení, které zpracovává zakázky dle požadavků našich zákazníků? včetně zaměřování a poradenské činnosti. Samozřejmostí je montáž zakázek prováděné našimi odbornými pracovníky a případné zajištění dopravy zboží na místo realizace vlastním vozovým parkem.

Historie

Historie firmy sahá opravdu hodně hluboko. Dědeček dnešních majitelů se využil u firmy Kaliba. Tato firma byla v republice jedna z mála, která se zabývala vybavením kuchyňských provozů. Posléze Václav Jirák (nar. 1898) tuto firmu opustil a osamostatnil se.

V roce 1935 založil vlastní firmu a orientoval se na výrobu cukrářských pecí a plechových či smaltovaných kamen. To byl produkt, který nesměl chybět v žádné domácnosti. Václav Jirák záhy přivedl do firmy svého syna a dílnu vyměnili za menší výrobní halu. Netrvalo dlouho, zemi ovládla válka a pár let po jejím ukončení přišlo znárodnění. Čtyřicet let zde pak hospodařila firma Komex, která byla statním podnikem.

Po revoluci v roce 1989 přišla možnost navrácení majetku původním majitelům, čehož rodina využila a Ladislav Jirák se svými syny převzal firmu do soukromého vlastnictví. Dnes již čtvrtá generace rodiny Jiráků vyrábí nerezové zařízení pro různá odvětví. Výrobky firmy dnes zdobí nejen prostory bank, hotelů, restaurací, nemocnic, ale třeba zázemí letiště, nebo i vybavení věznic.

Projekty

Inovace modulové konstrukce ve společnosti JIVA-Jirák výroba velkokuchyňského zařízení, spol. s r.o.

Předmětem projektu je komplexní změna technologie výroby, změna konstrukčního řešení (pomocí speciálních spojů – zámkováním) velké části portfolia výrobků firmy a zavedení těchto inovovaných výrobků na trh.

logoFacebook

Obsah,